Aicina pieteikt pretendentus pašvaldības balvām uzņēmējdarbībā

Nākošā gada sākumā, atklājot Latvijas simtgades otro posmu, Gulbenes novada pašvaldība uzņēmēju gada svinīgajā pasākumā pasniegs pašvaldības apbalvojumus 8 tematiskajās  nominācijās, kā arī atzinības par veikumu pagastu mērogā.

Lai apbalvojumu pretendentu loks būtu plašāks, Gulbenes novada pašvaldība aicina darbiniekus, klientus un sadarbības partnerus būt aktīviem, piesakot apbalvošanai nozares speciālistus un uzņēmumus, kuri rada mūsdienīgus produktus, sniedz kvalitatīvus pakalpojumus.

Lai atvieglotu komisijas darbu un nodrošinātu objektīvu izvērtējumu, piesakot pretendentus kādam no apbalvojumiem, aicinām pievienot argumentēt rekomendāciju,  norādot konkrētus sasniegumus.

Ikviens aicināts aizpildīt elektronisku vai drukātu pieteikuma anketu līdz 30.septembrim.  Ar Konkursa nolikumu var iepazīties lejupielādējot dokumentu šeit>> vai klātienē Gulbenes novada pašvaldībā Ābeļu iela 2, Gulbenē, Gulbenes nov.

Konkursa nolikums

Apbalvojumu pasniegs vairākās nominācijās, vērtējot 2018. gada sasniegumus. Tādēļ pašvaldība aicina ikvienu, nominējot uzņēmumus un speciālistus, raudzīties pēc apbalvojumu pretendentiem kādā no zemāk nosauktajām nominācijām:

Galvenās nominācijas “Gulbenes novada goda uzņēmums” pretendents ir uzņēmums, kas var lepoties ar labās prakses piemēriem uzņēmējdarbībā, veidojot atbalstošu darba vidi darbiniekiem, īstenojot atbildīgu saimniekošanu, vides sakoptību, nodrošina konkurētspējīgu, ilgtspējīgu saimniecisko darbību.

"Gulbenes novada gada produkts" 2018 -

Gulbenes novadā ražotus unikālus produktus, kas kļūst par novada vizītkarti, aicinām izvirzīt nominācijai “Gada produkts”.

 "Gulbenes novada gada ražotājs" 2018 -

ir uzņēmums, kas uzsācis jaunu, inovatīvu produktu ražošanu, un/vai būtiski uzlabojis produkta kvalitāti, palielinājis ražošanas apjomus, tādējādi veicinot konkurētspēju vietējā un starptautiskā mērogā.

"Gulbenes novada gada nozares meistars" 2018 -

pretendents ir uzņēmums ar kompetentu speciālistu komandu, ko novērtē klienti un sadarbības partneri, tādējādi popularizējot Gulbenes novadu. Šīs nominācijas ietvaros iespējams nominēt arī nozares speciālistu.

“Gulbenes novada gada saimnieks” 2018 nominācijā

pretendents ir mūsdienīgs, atbildīgs saimnieks, kurš saimniekojot Gulbenes novadā spējis attīstīties, modernizēt un pilnveidot saimniecību, kļūstot par paraugu reģiona un vai nacionālā mērogā.

"Gulbenes novada gada izaugsme" 2018 -

 ir raksturīga uzņēmumam, kura darbība ir dinamiski attīstījusies, radot jaunas darba vietas Gulbenes novadā, palielinoties ražošanas efektivitātei, darbības apjomiem.

"Gulbenes novada gada pakalpojuma sniedzējs" 2018 -

nominācijā aicinām izvirzīt novada teritorijas attīstībai svarīgu pakalpojumu sniedzēju, kas nodrošina iedzīvotāju un komersantu labklājībai būtiskus pakalpojumus.

 "Debija uzņēmējdarbībā Gulbenes novadā” 2018 -

Pretendents, kas uzsācis uzņēmējdarbību ne agrāk kā 3 (trīs) kalendāro gadu laikā no konkursa izvērtēšanas brīža un/vai ieviestas inovācijas, veiktas būtiskas izmaiņas uzņēmējdarbībā, sasniedzot pozitīvus izaugsmes rezultātus.

Sabiedrības balso par konkursa 2.kārtas pretendentiem

Izvērtēti uzņēmējdarbības konkursa 1.kārtā iedzīvotāju izvirzītie pretendenti. Katrā no astoņām tematiskajām nominācijām vērtēšanas komisija, pamatojoties uz konkursa nolikuma kritērijiem, izvirzīja 3 pretendentus katrā nominācijā sabiedrības balsojumam. Iedzīvotāji tiek aicināti atbalstīt savus iecienītākos preču un pakalpojumu sniedzējus. Sabiedrības balsojums atklāts līdz 30.novembrim vietnē visidati.lv  un/vai atzīmējot "Patīk " www.facebook.com/biznessgulbene pie attiecīgā pretendneta attēla.

Uzdot jautājumu

Precizējošus jautājumus, rekomendācijas un iebildumus saistībā ar pašvaldības konkursu, lūgums nosūtīt elektroniskā ziņojumā zemāk>>


*

*

*

*
Skaties plašāk! Uzņēmējdarbības iespējas Gulbenes novadā

 .