Formālās un interešu izglītības piedāvājums
Gulbenes novadā
..

 Izglītības piedāvājums bērniem un jauniešiem

Gulbenes novads lepojas ar to, ka izglītības iestādes ir atvērtas  vecākiem un sabiedrībai, mērķtiecīgi nodrošinot sadarbību, kopā būšanu un kopā darbošanos:

Foto mirkļi no mācību procesa pirmsskolas  un izglītojošās iestādēs

Īss ieskats mācību procesā izglītojošās iestādēs bērniem no 1 gada vecuma:

pirmsskolas piedāvājums

pamtskolu piedāvājums


vidusskolu piedāvājums


.
.
Ielūkojies Gulbenes 2.vidusskolas ikdienā no jauniešu viedokļa.

Video tapis 2016.gadā

Gulbenes novada pašvaldība kā reģionālās attīstības centram pieklājas, uzsākusi vispārējās izglītības iestāžu - Gulbenes 2.vidusskolas, Gulbenes sākumskolas un Gulbenes novada valsts ģimnāzijas - modernizāciju. Šeit kvalitatīvu izglītību var iegūt ikviens skolēns. Projekta ietvaros pārbūvēti Gulbenes novada valsts ģimnāzijas stadiona skrejceļi un Gulbenes 2.vidusskolas internāta ēka, kurā skolēni var uzturēties bez maksas. Vairāk lasi šeit: http://www.gulbene.lv/…/pro…/aktivie-... un skaties Vidzemes televīzija TV sižetu. 15.08.2018.

Gulbenes 2.vidusskolā skolotāji, meklējot jaunus veidus, kā interesanti un noderīgi organizēt mācību darbu, skolā izveidojuši izlaušanās istabu. Šādas istabas kā atjautības un saliedēšanās spēles kļuvušas populāras daudzviet pasaulē un arī Latvijā, bet teju visas tās ir arī peļņas gūšanas veids to izveidotājiem. Istaba Gulbenē izveidota, lai ar bērniem runātu par attiecībām ģimenē, par bēgšanu no mājām un problēmu risināšanu.

pROFESIONĀLĀS IEVIRZES IZGLĪTĪBA


interešu izglītības piedāvājums.
. Izglītības piedāvājums pieaugušajiem

KVALIFIKĀCIJAS PAAUGSTINĀŠANAS IESPĒJAS


neformālās izglītības piedāvājums

a