Konkurss "Radām novadam"

Gulbenes novada pašvaldība aicina komandas pieteikties konkursam un īstenot biznesa idejas.

                       Lasīt vairāk                                            

6. februārī, sākas jauniešu komandu uzņemšana biznesa projektu konkursā ''Radām novadam''. Konkurss ir turpinājums pilotprojektam, kurš noslēdzās 2016. gada vasarā un Eiropas Komisijas vērtējumā tika atzīts par labāko uzņēmējdarbības veicināšanas projektu Latvijā un vienu no labākajiem Eiropā. 

Konkursa mērķis ir dot iespēju apliecināt sevi talantīgiem un uzņēmīgiem Latvijas jauniešiem, izstrādājot un īstenojot dažādus biznesa projektus Latvijas novados.

Konkursā var piedalīties ikviens jaunietis vecumā no 18 līdz 30 gadiem, ja viņa pieredze uzņēmējdarbībā nepārsniedz sešus mēnešus. Jaunieši tiek aicināti pieteikties konkursam līdz 31. martam, izveidojot komandu vismaz trīs cilvēku sastāvā un reģistrējoties "radamnovadam.lv". Konkursā tiek aicināts pieteikties ikviens jaunietis, kurš jūt sevī spēkus sasniegt savus izvirzītos mērķus.

Komandām tiks sniegts atbalsts ideju realizācijai un komandas iegūs arī publicitāti un atpazīstamību, potenciāli palielinot iespējas piesaistīt finansējumu saviem projektiem un papildus atbalstu no novadiem.

Visām komandām būs iespēja saņemt finansiālu atbalstu granta veidā vismaz 2000 eiro apmērā. Papildus tam labākās komandas divu gadu laikā sadalīs balvu fondu 10 000 eiro vērtībā.

"Īstenojot savus biznesa projektus, jaunieši konkursa ietvaros tiks mudināti izmantot un attīstīt savus talantus, spējas, iegūstot nepieciešamās zināšanas, mentoringu, kontaktus un pieredzi," norāda konkursa organizatori.

Informācijas un attēla avots

Dzīves izaicinātāji

Četru jauniešu komanda ir iecerējusi piedāvāt interesantu tūrisma pakalpojumu Gulbenes novadā.

Zelta niedre

Apņēmīga un mērķtiecīga komanda, kas vēlās attīstīt niedru potenciālu, piedāvājot pakalpojumus un radot unikālus produktus.

Idejas un komandas apraksts