Komersanti un organizācijas rotā egli Gulbenes pilsētas sirdī

Ik gadu no decembra līdz pat februāra vidum  Gulbenes pilsētas skvērs mirdz svētku rotās. Lai vairotu novadnieku lepnumu un viesu pārsteigumu, vēlamies pirmo gadu uzsākt unikālu Ziemassvētku akciju - "Rotāsim Ziemassvētkus!".

Akcijas mērķis ir dižoties ar novada komersantu daudzveidību, bagātību un radošumu, uzburt svētku sajūtu pilsētas sirdī, aicinot pilsētas un pagastu komersantus, organizācijas veidot gaumīgu uzņēmuma  reklāmu Ziemassvētku rotu veidolā.


Gulbīšu parkā 21.decembrī norisinājās pasākums “Rotāsim Ziemassvētkus!” pirmssvētku noskaņās.  Svētku dalībniekiem bija iespēja piedalīties Ziemassvētku rotājumu darināšanas meistarklasēs,   baudīt muzikālus priekšnesumus un uz ugunskura darītu smeķīgu mielastu –aromātiskas piparkūku pankūkas, putru aizdarītu ar diētisko speķi u.c.  Pasākuma ietvaros notiks orientēšanās izaicinājums ar izzinošiem elementiem, kā arī sabiedrības egļu rotājumu simpātiju balsojums.

Cerot uz lielāku vietējo komersantu atsaucību, akcija "Komersanti, organizācijas rotā egli Gulbīšu parkā" tiks turpināta arī

2020.gada Ziemassvētku laikā.

Gulbenes novada pašvaldība kopā ar sadarbības partneriem no 19.decembra  nodrošinās dabīgi daiļas, 2 metrus garas Ziemassvētku egles, kas tiks uzstādītas Gulbīšu parka zonā iepretim strūklakai. Egļu rotāšana un “pucēšana” tiek plānota individuālos laikos ar personalizētām svētku rotām, kas raksturo uzņēmuma darbību (piemēram, koka dekors ar uzņēmuma logo, zobu birstes, improvizētas matu šķēres, konditorejas izstrādājumi u.c.).

Priecāsimies, ja uzņēmējs ar rotājumiem un  vēstījumu nodos apsveikumu novadniekiem svētkos. Novēlējums tiks noformēts uz plāksnes un novietots blakus eglei.

Rotātās egles tiks izgaismotas centrālajā Gulbīšu parka daļā, veidojot pārredzamību ne tikai gājējiem, bet arī cilvēkiem, kuri pārvietojas ar transportu.

Pašvaldības vides dizaina speciālists (tālr.29333985, e-pasts [email protected]) ir atvērts sadarbībai, nepieciešamības gadījuma var piedalīties ideju īstenošanā.

Pieteikties akcijai

Ja esiet ieinteresēti piedalīties 2020.gada akcijā, aicinām aizpildīt pieteikumu zemāk: